Ünlüler dünyasının en güzel giyinen genç kadınlarından biri olan Selena Gomez, ne çok iddialı ne de oldukça gösterişli parçalarla sokağa çıkıyor fakat her giydiğini kendisine yakıştırarak gençlere de stili ile örnek olmaya başlıyor! İşte o stiller:

                                   KOT ŞIKLIĞI

Modası geçmeyen kot pantolonları oldukça rahat bulan Gomez, kot ceketleri bazen de kot tulumları ile oldukça salaş ama şık bir görüntü sergiliyor.

                                           UZUN PALTO VE CEKETLER

Oldukça sık seyahat eden genç yıldız, gittiği her şehre uyum sağlamak için iklimine göre tarzını da değiştirmeyi ihmal etmiyor! Gomez’i bazen kalın bir palto bazen ince bir ceket ile de görebiliyoruz. Ama hepsinin ortak noktası oldukça uzun olmaları.

                                    SOKAK ELBİSELERİ

Genç kızlar tarafından da oldukça tercih edilen salaş elbiseler ünlü şarkıcının da en çok tercih ettiği parçalardan. Gomez, genellikle arkadaşları ile buluşmaya giderken rahat elbiseler tercih ediyor.

                          KÜÇÜK & BÜYÜK ÇANTALAR

Bir kombinin en büyük tamamlayıcısı olan çantalara gelince Selena Gomez oldukça iddialı seçimler yapıyor. Uzun süredir COACH markası ile çalışarak çanta modelleri piyasaya süren ünlü sanatçı bu konuda iddialı olduğunu da zaten kanıtlıyor.

                  VAZGEÇİLMEZ GÜNEŞ GÖZLÜKLERİ

Güneş gözlüklerini yanından ayırmayan Gomez, gerek kamera gerekse güneş ışınlarından rahatsız olunca onları takmaya özen gösteriyor. Güneş gözlüklerinin fiyatı ise oldukça pahalı!