Caroline Yılmaz Kimdir?

View this post on Instagram

Amazonlar asla ağlamaz 😄🔥

A post shared by Caroline Yılmaz (@carolineyilmaz) on

Politikacı bir aileden gelen ve başarılı bir işadamının kızı olan Caroline Yılmaz altı yaşındayken parlak zekası ile dikkat çekmeye başladı.Öğretmenlerinin yönlendirmesiyle yapılan testler sonucu üstün zekalı olduğu fark edilen Caroline özel bir eğitime tabi tutuldu ve başarılı bir öğrenci oldu.Dile olan yeteneği ve merakı onu İstanbul Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde eğitim almaya teşvik etti.Üniversiteden mezun olduktan sonra profesyonel iş hayatına atılan Caroline yedi yıl boyunca Almanya’nın en büyük medya holdinginin Türkiye iş geliştirme bölümünü yönetti.Holdingin Türkiye yatırımlarının rotasını belirleyen ve kurulum hedeflerini gerçekleştiren Caroline bir dönem Ceo danışmanlığı yaparak kendi işini kurmak konusunda ilk adımlarını attı.Şu anda kurduğu şirketler grubunda turizm alanında hizmet verirken sağlık alanındaki yatırımlarına ortakları Erol ve Varol Kaynar ile devam ediyor.Şirketler grubunun faaliyetlerine müzik yapımcılığını da ekleyen Caroline Yılmaz bu alanda da hatırı sayılır başarılar elde etmek için yola çıktığını vurguluyor ve genç müzisyenlere bu büyülü dünyanın kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Şarkıcı Caroline Yılmaz, TV 8,5’ta yayınlanan Caroline Show adlı programında Karadeniz müziğinin yıldızı Ekin Uzunlar, şarkıcı Irmak Arıcı ve magazin gazetecisi Salih Keçeci’yi konuk etti. Yılmaz son bölümdeki Murat Boz ile ilgili anlattıkları herkesi şaşırttı. Bu iddiaların ardından Murat Boz, konuyla ilgili açıklama yaptı.

Caroline Yılmaz, “Murat Boz’un ev hallerini şahit oluyorum. Evde arkadaşlarıyla parti veriyor. Üstü çıplak dolaşıyor, buzdolabının kapısını açıp elma alıp yiyor. Sonra kahve içiyor, esniyor” dedi.

MURAT BOZ’DAN YANIT GELDİ!