Jung Kook, BTS ile yapacağı buluşmayı büyük bir özlemle beklediğini dile getirdi: “Onları özlüyorum.”

Kendi solo albümü Golden’ın heyecanla yayınlanmasının ardından, BTS süperstarı Jung Kook, solo kariyerine odaklanma deneyimini ve BTS’nin geleceği hakkında Apple Music’in Zane Lowe ile yaptığı bir röportajda açıklamalarda bulundu.

“Bunun nedeni, onların hepsi bana çok yardım ettiler ve bu da benim bugünkü noktaya gelmemi sağladı,” diye ifade etti grubun diğer altı üyesi hakkında.

Jung Kook, BTS’nin en genç üyesi olmasının kendisi için özel bir ayrıcalık olduğunu belirtti: “Sanırım, en genç olmamın özel bir ayrıcalığı vardı ve bunu belki biliyor ya da bilmiyor olabilirim, ama üyeler gerçekten çok güzel insanlar. Onlardan birçok harika şey öğrendiğimi düşünüyorum. Onların hepsi bana çok yardım etti, bu da bugünkü noktaya gelmemi sağladı.”

Grubun planlanan 2025 yılındaki buluşması hakkında Jung Kook, büyük bir özlemle beklediğini ifade etti: “Solo sanatçı olarak hazırlık yaparken ve solo müzisyen olarak çalışırken… gerçekten ‘onlarla’ olmayı özlediğim zamanlar oldu,” dedi. “Bekleme odasında veya sahnede tek başıma dururken ya da ekiple birlikte yemek yerken. Yıllar boyunca her zaman birlikteydik ve yanımda olmamaları boşluğu hissettim. Onları özlüyorum. Onları düşünüyordum. Sanırım o yıl uzak gibi gözükebilir, ama böyle düşünmek istemiyorum. 2025’teki BTS sinerjisi inanılmaz olacak. Bunu büyük bir özlemle bekliyorum.”

Cuma günü (3 Kasım) yayınlanan Golden, Jung Kook’un Billboard Hot 100 listesinde bir numaraya yükselen Latto ile olan “Seven” ve Jack Harlow ile olan yeni şarkısı “3D” gibi parçaları içeriyor. Ancak Jung Kook’un albümdeki favori şarkısı, “Standing Next to You” ve bu şarkıyı canlı performansla sunmayı dört gözle beklediğini söylüyor. “Elbette, şarkı kendisi harika, ama daha da önemlisi, şarkıyı duyduğumda hemen sahnede performans sergilediğimi görebildim,” diye paylaştı. “Kayıt süreci gerçekten zordu, bu yüzden benim kalbimde çok özel bir yeri var. Ancak ARMY’den istediğim bir şey var, o da kulaklıkla ya da akıllı telefonla değil, yüksek sesle bir hoparlörde dinlemeleri.”

Jung Kook’un Zane Lowe ile yaptığı tam röportajı Apple Music’ten izleyebilirsiniz.