K-Pop grubu BLACKPINK, CBS’in popüler programı “Carpool Karaoke” segmentinin son üç konuğundan biri olacak. Bu haber, CBS tarafından 7 Nisan’da duyuruldu ve segment, Late Late Show with James Corden’un son 12 bölümünden birinde yayınlanacak. Programın diğer iki müzikal konuğu henüz açıklanmamış olsa da, Kardashian ailesinin yer aldığı bir “Take a Break” segmenti ve bir “Crosswalk the Musical” performansı da onaylandı. BLACKPINK daha önce 2019 yılında Corden’ın programında yer almış ve “Kill This Love” single’larını seslendirmişti.

Ayrıca, programın son bölümlerinde yer alacak diğer konuklar arasında Ben Affleck, Bryan Cranston, Tom Cruise, Josh Gad, Jennifer Garner, Brett Goldstein, Kate Hudson, Mila Kunis, Seth Meyers, Billy Porter ve Sharon Stone bulunuyor. Ayrıca, Allison Janney programda en çok konuk olan kişi olarak 15 önceki ziyaretini kutlayacak.

Geçen yıl programdan ayrılma kararını duyuran Corden, monologunda bu kararın hayatındaki en zor karar olduğunu itiraf etti. “Bu yolculuğa başladığımda her zaman sadece bir yolculuk olacağını biliyordum. Bir macera olacaktı” diye açıkladı. “Bu programın final noktası olmasını asla düşünmemiştim. Her zaman yapmaktan zevk alacağım bir şov olarak gördüm. Ama şovun herhangi bir şekilde artık hoş karşılanmayacağı bir noktaya gelmesini istemem. Yaparken sevdiğim bir şey olarak kalmalı. Ve gerçekten, bir yıl sonra başka neler olabileceğini görmek için ileriye gitmek istiyorum.”

Haberin muhattabı olan BLACKPINK hayranlarının bu özel segmenti heyecanla bekledikleri biliniyor. Grup, son dönemde birçok başarıya imza attı ve dünya çapında geniş bir hayran kitlesine sahip oldu. Bu özel “Carpool Karaoke” bölümü, hayranlar için bir veda ve hafıza olarak kalabilir.