Britney Spears, hayranlarının “bir şeyler olduğu” şüphelerini gizemli bir şekilde doğruladı.

Toxic şarkıcısı, Çarşamba akşamı Instagram’da yaptığı uzun açıklamada, bu hafta çevrimiçi “dedikodularını” takip ettiğini ve hayranlarının “bir şeyler olduğu” şüphelerini doğrulayabileceğini belirtti.

“Instagram kullanıyorum ancak sosyal medyayı, haberleri ve hayran dedikodularını takip etmiyorum! Bu hafta bunu yapıyorum ve garip çünkü birçok hayran bana zaten bir şekilde aşina gibi geliyor ve konuşma tarzları inanılmaz nazik. Her zaman bir şeylerin olduğu şüphesi var !!! Eh Britney bebekler, tahmin edin … yüzde yüz haklıydınız!!!” diye onayladı.

Ancak durumla ilgili herhangi bir ayrıntıyı açıklayamadı, çünkü şöyle açıkladı: “Bu konuda herhangi bir şey söylemeye vaktim yok çünkü bu özel an itibariyle kavramın ötesinde !!!”

41 yaşındaki yıldız, Disney’nin 1991 animasyonu Beauty and the Beast’den bir klibi paylaştı, burada prens yaşlı bir dilenci kadından tiksinince çirkin bir canavara dönüştürülüyor.

Klibe gönderme yaparak Britney, “Görünüşler aldatıcıdır !!! Çok sayıda kişi tarafından geri çevrildim ve inanılmaz derecede çok sayıda kişi tarafından incindim. Görünüşlerin her zaman önemli olduğu bir dünyada … nerede ikiyüzlülük yatıyor … bir erkeğin kalbini çalmak için sırrın kendisi budur !!! Baştan çıkarıcı zehir bir aldatmacadır !! Her zaman öyle olmuştur !!! Ancak o aldatmanın kötülüğünde oynadığımız yer burası !!! Şimdi oynayabilir miyim ??? Zehirimi buldum baba!!!” diye yazdı.

Pop yıldızı ayrıca anı kitabı The Woman in Me üzerine düşündü ve o zorlu yıllar ve 2008’den 2021’in sonlarına kadar süren kısıtlılığı hakkındaki kişisel anılarını o zamanlar kendisine sakladığını ve hala bu zorlu yıllar ve kısıtlılık hakkında “incredibly sad” hissettiğini belirtti.