Nicki Minaj, ilk çocuklarının dünyaya gelmesinin ardından eşi Kenneth Petty ile aralarında zorluklar yaşadığını itiraf etti. Super Bass rapçisi, oğulları Papa Bear’a bu sürecin ardından yaşadığı “anksiyete seviyesi” hakkında konuştu.

Üç yaşındaki oğullarının doğumundan sonra evliliklerinde gerginlik yaşadıklarını dile getiren Nicki, “Açık konuşayım, aramızda bazı gerilimler oldu,” diye hatırladı. “Geçmişimizden dolayı, bu durumu aşacağımızı biliyorduk sanırım. Ama ebeveynlikte özgüven diye bir şey yok.”

Ebeveynlikte sürekli var olan kaygının farkına varmasını ve bu konuda önceden bilgilendirilmiş olmayı dilediğini belirterek, “Şunu dile getirmek istiyorum; keşke bana önceden anlatılsaydı – tabii ki o zaman anlayamayacağımı biliyorum – ebeveynlikte bir düzeyde anksiyete olduğu ve bu kaygının gitmeyeceğini, aksine daha da korkutucu hale geldiğini,” dedi 40 yaşındaki şarkıcı. “Çoğu zaman şöyle düşünürsünüz: Bunun nasıl yapılacağını bilmiyorum!”

Röportajın diğer bölümünde, Nicki, lise yıllarında tanıştığı eşi Kenneth ile ilişkilerine dair detayları paylaştı. “Eşimi uzun süredir tanıdığım için, birbirimizle olan rahatlık var,” dedi. “Birbirimizi güldürüyoruz. Komik ve her zaman bir eski hikayeyi hatırlatıyoruz.”

Onika Mara olarak doğan Nicki ve 45 yaşındaki Kenneth, New York City’deki LaGuardia Lisesi’nde tanıştı, kısa süreli bir ilişki yaşadılar ve ardından iletişimlerini kaybettiler. 2018’de yeniden bir araya gelerek 2019’da evlendiler ve oğullarını 2020 Eylül’ünde karşıladılar.

Ünlü biri olmanın ilişkilere olası etkisi hakkında düşüncelerini paylaşan Nicki, “Eğer biri, Nicki Minaj olduğum için beni sevdiklerini hissedersem, ve ya her gün Nicki Minaj gibi görünmeyebilirim diye düşünmek,” diye ifade etti. Starships rapçisi, hamilelik sürecinde yaşadığı ek karmaşıklığı kabul etti.