katyperry

Şu sıralar durgunluk içinde olan müzik dünyası 2017’de albümlere doyacak!Uzun zamandır albüm çıkarması beklenen ünlüler nihayet hayranlarını sevindirecek.

İşte 2017 yılının en beklenen albümleri:

Katy Perry:

Hayranlarını uzun süredir bekleten Pop Prensesi arada bir sosyal medyadan yolladığı şarkılarının 5 ya da 10 saniyelik tanıtımlarıyla bile ortalığı hareketlendirmeyi başarıyor!Daha önceki üç albümü ile büyük başarı toplayan Perry,ikinci albümünden yayınlanan ilk 5 teklisini #1 numaraya oturtan ilk kadın sanatçı olarak Michael Jackson’ın rekorunu egale etmişti.

Christina Aguilera:

Geçmişten günümüze şöhretini koruyabilen nadir sanatçılardan olan Aguilera en son hitlerini yaptığı düetlerle listelere sokabilmişti.Çağımızın en büyük seslerinden olan güzel sanatçının yeni albüm çıkarması bu yıl içinde bekleniyor.

Lorde:

İlk albümü ile ve yakaladığı başarılarıyla oldukça genç yaşta önemli ödüllere layık görülen Lorde’dun ikinci albümü neredeyse hazır!20 yaşındaki sanatçı sadece sesi ile değil yazdığı şarkılarla da ön plana çıkıyor.

Kelly Clarkson:

American Idol yarışmasını yıllar önce kazanan Clarkson o zamandan beri yayınladığı şarkılarla unutulmadan hafızalarımıza kazınabilmeyi başardı.Şimdilerde 8.albümü için stüdyoda olduğunu söyleyen başarılı şarkıcı bu yıl içinde albümünü çıkarmayı planlıyor.

Maroon 5:

Grup kategorisinde pekte rakibi olmayan Maroon 5 yeni albümü için gün sayanlardan.

Taylor Swift:

En son 1989 albümünü 2014 yılında yayınlayan Swift’in bu sene yaşadığı ayrılıklar ve kalp kırıklıkları sonucunda yeni bir albüm çıkarması bekleniyor.1989 albümü ile Grammy’lerde fırtınalar estiren Swift’i hayranları oldukça özledi.

Ayrıca bu yıl içinde Selena Gomez ve Harry Styles gibi ünlülerin de yeni albümleri bekleniyor.