İşte size büyük bir hayal kırıklığı! One Direction hayranları, grubun The Late Late Show with James Corden’ın final bölümüne sürpriz bir şekilde geri döneceği söylentileriyle doluydu ancak hayalleri suya düştü. Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamada, “Kimse bizi çocuklardan daha fazla sevemez… ama bu hikaye doğru değil” denildi. 27 Nisan’da yayınlanacak olan programın 2 saatlik final bölümünde, One Direction’ın yer almayacağı kesinleşti.

Bu söylentinin kökeni ise, James Corden’ın hem grubu hem de solo kariyerleriyle sık sık programa davet etmesiydi. Ancak Late Late Show’un ortak yapımcısı Ben Winston, bir hayranın “Grup dağılmadan önce yeniden bir araya gelmelerini diliyorum” tweetine, “Keşke! Maalesef olmayacak” yanıtını vererek hayranları üzdü.

One Direction’ın müzik videoları ve belgesellerinde çalışan Winston, grubun yakın dostlarından biri. Harry Styles’ın kız çocuğunun vaftiz babası olan Winston, Late Late Show’a birçok kez konuk olan Styles’ın da yakın arkadaşı. Louis Tomlinson, Niall Horan ve Liam Payne de grubun dağılmasından sonra programda performanslar, skeçler ve oyunlar için konuk olmuşlardı.

Grubun hayranları, One Direction’ın 18 ay içinde geri döneceği beklentisiyle bir süreliğine ayrılacaklarını kabul etmişlerdi. Ancak grup üyeleri arasındaki mesafe son zamanlarda azaldı. Horan, eski grubuyla ilgili fikirlerini almak için sık sık şarkılarını yolladığını açıkladı. Şubat ayında, Styles Brit Ödülleri’nde Yılın Albümü ödülünü alırken, “Niall, Louis, Liam ve Zayn’sız burada olamazdım. Çok teşekkür ederim. Gerçekten minnettarım” diye konuşmuştu.

Ancak her şeye rağmen, One Direction’ın geri dönüşü muhtemelen kendi şartlarında olacak gibi görünüyor. İşte size büyük bir gerçek: Hayat bazen bizi hayal kırıklığına uğratıyor!