Inji Hate Your Guts Türkçe Çevirisi

İngilizce SözlerTürkçe Sözler
[Verse 1][Köprü 1]
You see me at the party walking over, you’re like, “Hey, hey, hi” (Hey, how you been?) Say “It’s good to see you”, but I really mean, “I wish you died” (I wish you died) Crazy to think that you broke my heart When you’re a three and I’m a work of art Acting like we’re cool, it’s killing me inside to be politeBeni partide yürürken görüyorsun, “Hey, hey, merhaba” diyorsun (Hey, nasılsın?) “Seni görmek güzel” diyorsun, ama aslında “Keşke ölsen” demek istiyorum (Keşke ölsen) Kalbimi kırdığını düşünmek delilik Sen üç kişiysen ve ben bir sanat eseriysem Havalıymışız gibi davranmak, kibar olmak beni içten içe öldürüyor.
[Pre-Chorus][Köprü Öncesi]
I could scream at you (For hours, hours) Like I’ve practice to (In the shower, shower) All your friends are here But I’m seeing red I can’t keep it inSana bağırabilirim (Saatlerce, saatlerce) Pratik yaptığım gibi (Duşta, duşta) Tüm arkadaşların burada Ama ben kırmızı görüyorum. İçinde tutamıyorum.
[Chorus][Nakarat]
I fucking hate your guts I’m telling everybody, this guy sucks And by the way he’s into real weird stuff It feels so good to cause a scene, be mean And I’m not doneSenden nefret ediyorum. Herkese söylüyorum, bu adam berbat. Ve bu arada o gerçekten garip şeylerle ilgileniyor. Olay çıkarmak, kötü olmak çok iyi hissettiriyor. Ve daha işim bitmedi.
[Verse 2][Köprü 2]
The very day you’ll get it, I commited social homicide (Bye, bye) Uh, now you’re all alone ’cause your bros, yeah, they picked my side (Yeah, that must’ve hurt)Onu alacağınız gün, sosyal cinayet işledim (Güle güle) Şimdi yalnızsın çünkü kardeşlerin benim tarafımı seçti (Evet, bu acıtmış olmalı)
[Pre-Chorus][Köprü Öncesi]
I could scream at you (For hours, hours) Like I’ve practice to (In the shower, shower) All your friends are here But I’m seeing red I can’t keep it in You might also like L’Amour Toujours Gigi D’Agostino Humood Alkhudher – Kun Anta (Romanized) Genius Romanizations El Bakht – البخت Wegz – ويجزSana bağırabilirim (Saatlerce, saatlerce) Pratik yaptığım gibi (Duşta, duşta) Tüm arkadaşların burada Ama ben kırmızı görüyorum. İçinde tutamıyorum. Siz de beğenebilirsiniz L’Amour Toujours Gigi D’Agostino Humood Alkhudher – Kun Anta (Romanlaştırılmış) Dahi Romanlaştırmalar El Bakht – البخت Wegz – ويجز
[Chorus][Nakarat]
I fucking hate your guts I’m telling everybody, this guy sucks And by the way he’s into real weird stuff It feels so good to cause a scene, be mean And I’m not done Ah, I fucking hate your guts I’m telling everybody, this guy sucks And by the way he’s into real weird stuff It feels so good to cause a scene, be mean And I’m not doneAh, senden nefret ediyorum. Herkese söylüyorum, bu adam berbat. Ve bu arada o gerçekten garip şeylerle ilgileniyor. Olay çıkarmak, kötü olmak çok iyi hissettiriyor. Ve daha işim bitmedi. Ah, senden nefret ediyorum. Herkese söylüyorum, bu adam berbat. Ve bu arada o gerçekten garip şeylerle ilgileniyor. Olay çıkarmak, kötü olmak çok iyi hissettiriyor. Ve daha işim bitmedi.