blank

8 Eylül  1994’te Dünya’ya gözlerini açan Cameron Alexander Dallas, şu anda 20 yaşında. Başak burcudur. Chino Hills, California’da yaşıyor. (Onun Tumblr hesabına göre: camerondallas ) Hayranları onun için, Doğum Günü Videosu hazırlamışlardır. (Buradan izleyebilirsiniz: www.youtube.com) Cameron ise bu videoyu gördüğünde, mutluluğunu belirtmek için, videoyu kendi Twitter hesabında paylaşıp, hayranlarına teşekkür etmiştir. O da bizim gibi normal bir genç. Onun ayırt edici özelliği, sadece 755.000’in üzerinde takipçisinin olması. Twitter’da yaklaşık 300.000 takipçiye sahip. Sosyal ağlarda popüler olması, Vine ününü de arttırmış görünüyor.  Aynı zamanda, nash grier, Cameron’un en yakın arkadaşıdır. O da Vine ile ününü arttırmıştır. Zaten çevrelerinde popüler olan gençler, Vine ve Twitter takipçi sayılarıyla, gözleri üzerilerine çekmeyi başarıyorlar. Yakışıklı olmaları da cabası :D. Cameron Dallas, tpkı Brent Rivera and Matthew Espinosa gibi kendi Youtube kanalına sahiptir. ( Cameron’ın kanalı: TheeCameronDallas ). En son 1 gün önce video yüklemiştir. Aynı zamanda hayranları için arkadaşları Shawn Mendes ve Jack Gikinsky, Cameron’ın adına şarkı yazmış, ve bestelemişlerdir; ‘Cameron Dallas Song’. (Buradan dinleyebilirsiniz: youtube.com ).  Cemaron, Youtube’ta 2.753.826 aboneye sahiptir. Annesiyle çok iyi anlaşan Cam, onunla video çektiği gibi, Tweet’lerinde de bolca söz ediyor. Sanırım Cameron, biraz anneci :). Günlük yaşamında da genel olarak, komiklikler yapan Cameron, basının veya insanların ne diyeceğini umursamadan saçma pozlar verebiliyor. Cameron’ın kişisel hesaplarındaki fotoğrafarından  bunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. Kim bilir, belki de insanları çeken yönü kendi olmasıdır? Şimdi biraz Cameron hakkında bilinmeyenlere gelelim: Cameron, okyanustan ve böceklerden korkuyor. Kısa boylu kızların daha sevimli olduğunu düşünüyor. Bu nedenle uzun boylu kızlarla pek flörtleşmiyor.  Cameron Nutella’yı ilk olarak, en kötü gününde yemiştir. Her yiyişinde o gün aklına geldiği için sevmemektedir. Cameron’ın spor yapan kızlara zaafı vardır. Ve kızlar için en uygun gördüğü spor ise; voleyboldur.  Cameronun snapchat adı; camerondallas’dır. Snap atmanızı öneririm. Çoğu kişiye geri dönüyor :). Cameronun snapchet hesabında; “Sabahın altısında çalışmak” yazılı snapler atıyor. Kesin bi bilgimiz yok ama büyük ihtimalle film çekiyorlar. Önemli bir bilgi olarak; Cameron bir organ donörüdür. (Donör: Canlıyken olabilecek kan ve deri gibi nakilleri ve cansızken vücudundanki organları bağışlamayı kabul edenlere bir nevi hayat kurtaranlara denir.) Cameron, ev işlerini Nash’e oranla daha çok yapıyor ve de evi yarı çıplak süpürüyor.

Yarı çıplak süpürge yaparken Cam. Hamarat çocuk başka olur tabii 🙂

Angelina Fraga adlı bir kız Cameron’un en gözde edit yapan fanıdır. Cameron 10 Eylül 2012 tarihinde YouTube’a katıldı.

Cameron Şebekliği 🙂 🙂 Dört farklı Cam 🙂

Cameon ve Nash dostluğundan bir kare 🙂

Nash ve Cameron Nash ve Cameron artık kendi evlerine çıkmışlardır. En yakın arkadaşınızla kendi evinize çıktığınızı düşünsenize! 🙂 Cameron Dallas farkı 🙂 Cam ve dostarı. Cam ve bir hayranı. Nash ve Cam dostluğunu görüyoruz yine Hayranları ile Cameron Cam bazı dergiler için profesyonel olarak fotoğraf çekilmiştir.

 

Cameron’ın Youtube’taki bir videosundan Yine bir videodan. Nash, Cameron’ın bacağına ağda yapıyor 🙂 Austin Mahone’un Mmm Yeah şarkısını lyric videosunda Cam ve Nash oynamıştır. Cameron ve ablası Sierra “Faklı olun, bu çekici.”