Kesha, adını vermediği bir eski sevgilisiyle neredeyse evleniyordu.

36 yaşındaki “TiK ToK” şarkıcısı Kesha, Rolling Stone dergisiyle yaptığı yeni bir röportajda, bir dönem gizlice bir erkekle nişanlandığını ve ikilinin nedenini açıklamadan düğünlerini iptal ettiklerini belirtti.

Kesha, isim vermediği eski sevgilisiyle hala arkadaş olduklarını ve yakında piyasaya sürülecek albümü “Gag Order”da ayrılıklarının ardından yazdığı “Too Far Gone” adlı bir şarkı bulunduğunu ifade etti. Bununla birlikte, pop yıldızı 2014 yılından beri yazar Brad Ashenfelter ile açık bir ilişki içinde.

Büyük sürprizlerden bahsederken, Kesha başka bir yerde verdiği röportajda yeni projesini daha fazla açıkladı ve bu projenin kendisi için yazdığı en kişisel şey olduğunu belirtti. Albümün adı, Rick Rubin tarafından üretilen ve Kesha’nın Dr. Luke ile yaşadığı hukuki mücadeleye atıfta bulunan “Gag Order” (Susturulma Kararı) olduğunu gösteriyor. Kesha, ünlü yapımcının kendisini uyuşturduğunu ve tecavüz ettiğini iddia etti. Ayrıca, çalıştıkları sırada Dr. Luke’un cinsel, fiziksel ve duygusal olarak istismarda bulunduğunu iddia etti, ancak yapımcı bu iddiaları kendisine karşı açılan karalama davası kapsamında sürekli olarak reddetti.

Kesha, “Gerçekten daha az eğlenceli olan bazı daha kötü duygularımı ve kendimin daha az eğlenceli yanlarını derinlemesine inceledim,” diye açıkladı Gag Order hakkında konuşurken. “Çok uzun bir süredir zımni bir gag order (susturulma kararı) olduğunu hissediyorum” dedi.

Daha sonra ekledi, “Kendimi savunmasız hissetmek korkutucu. Tüm bu duyguları, öfkeyi, güvensizliği, kaygıyı, acıyı, pişmanlığı derlediğim bir albümün olması gerçekten sinir bozucu,” ve sonuç olarak, “Ama aynı zamanda çok iyileştirici” dedi.