Rosanna Pansino, MrBeast konusunda konuşmayı bıraktı ve içerik üreticisinden özür diliyor.

YouTuber ve sunucu, geçen hafta bir podcast sırasında, diğer YouTuber’ın bir Creator Games videosunda meydan okumanın sonuçları hakkında yalan söylediğini açıkladı.

O zamandan beri, olayın tamamı hakkında oldukça açık sözlü olmuş ve diğer podcastlerde de düşüncelerini paylaşmıştır.

Hatta MrBeast ile aralarındaki mesajları paylaşmış, Creator Games’i konuşmak ve çözüme ulaşmak istediğini, ancak kendisinden yazılı bir açıklama ve ham video görüntülerini istediğinde sessiz kaldığını açıkladı.

Şimdi, birkaç gün boyunca olumsuz tepkiler ve binlerce ölüm tehdidi aldıktan sonra, Rosanna halka açık bir şekilde konuştuğu için özür diledi ve bu konudaki tüm sosyal medya gönderilerini kaldırdı.

“MrBeast’e özür dilemek istiyorum,” dedi Rosanna Twitter/X üzerinden paylaştı. “Duygularımı özel bir şekilde ifade etmeli ve işleri doğrudan ele almalıydım.”

” Creator Games ve Jimmy hakkında konuştuğum gönderileri kaldıracağım,” dedi. “Bugün aldığım binlerce ölüm tehdidi kesinlikle etkili bir faktör, ancak birçok kişiden gelen geri bildirimi de içtenlikle duyuyorum.”

Son gönderisini paylaştıktan sonra, onu destekleyen insanlardan sevgi dolu mesajlar aldı, diğerleri hala neden videonun düzenlendiği şekliyle ilgili bilgi istedi.

Rosanna’nın MrBeast videosunda neler olduğu ve neden birkaç yıl sonra neden konuştuğu hakkındaki tam, orijinal açıklamasını izleyebilirsiniz.