Tüm babaların utanç verici anları olur, hatta JAY-Z’nin bile. Ancak, yakın zamanda “CBS Mornings” üzerinde Gayle King ile yaptığı röportajda, üç çocuğun gururlu babası, en büyük kızı Blue Ivy Carter’ın, kamuoyunda sadece kendisine utandığını iddia etti. Evde, aslında kızının babasını oldukça cool bulduğunu söylüyor. Aslında, JAY-Z, 11 yaşındaki kızının zaman zaman ondan moda tavsiyesi sorduğunu bile söylüyor.

“Blue, biraz bana karşı çıkıyor gibi davranıyor, ama ben yakalıyorum,” dedi. “Onu köşede yakalarım, biliyor musun? Şimdi bana bunun cool olup olmadığını soruyor – giydiği ayakkabılar veya ne giyiyorsa.” Blue Ivy, babasının iddialarını yalanlayacak kadar yakın olmasa da, son yıllarda hem annesinden hem de babasından bazı önemli stil ipuçları aldığı görünüyor.

Örneğin, baba-kız ikilisi geçen yıl San Francisco’da düzenlenen 2022 NBA Finallerine katıldıklarında. Blue Ivy, Nike Dunk düşük üst spor ayakkabıları, eşofman altı, siyah deri ceket ve annesi Beyoncé’nin ürün hattından “Brown Skin Girl” tişörtü giydi. JAY-Z, kızının görünümünü siyah bir kıyafet ve beyaz spor ayakkabı ile tamamladı. Ön ergen, Şubat ayında 2023 Super Bowl’da babasıyla kaliteli zaman geçirdi, bu sırada ikili siyah kıyafetler ve uyumlu güneş gözlükleri taktı.

NBA finallerinde, JAY-Z büyük ekranda Blue Ivy’nin etrafına kolunu sardığında ve ona yanak öpmek istediğinde viral oldular. Babası tarafından utandırılan ön ergen, gözlerini devirip JAY-Z kameraya gülümserken sakin bir şekilde uzaklaşmaya çalıştı. Blue Ivy, babası ona utandırdığında ona itiraz etmeye çalışsa da, JAY-Z, kendisini savunma konusunda öğrendiğini söyledi: “Ben cool’um. Ne dediğini bilmiyorum. Senin evinde, senin ebeveynlerin cool.”

NBA etkinliğinden bu yana Blue Ivy, annesinin “Rönesans” Turu’nda geri dansçı olarak konuk oyuncu olarak yer aldı. Ocak ayında Dubai’de sahne aldığı sırada, anne-kız ikilisi birlikte “Brown Skin Girl” şarkısını seslendirdi. Blue Ivy, sahnede etkileyici koreografi sergiledikten sonra annesiyle tatlı bir kucaklaşma paylaştı.

Blue Ivy belki de başka türlü söylese de, sonuçta JAY-Z ve Beyoncé’nin ebeveyni olmanın oldukça cool olduğu anlaşılıyor.