Megan Thee Stallion, Spiritbox ile ‘Cobra’ şarkısını metal tarzında tekrar yayınladı.

‘WAP’ şarkıcısı, son single’ının daha ağır bir versiyonu için Kanadalı ağır metal müzik grubu Spiritbox’u işe almış.

Grubun lideri Courtney LaPlante, destek sağlarken ve temiz vokallerle şarkı söylerken, “Karanlıkta beni yalnız bırak/Işığımı döküyorum/Kalbimi sertleştirmem gerek/Kendimi korumalıyım ama acı içimde kalıyor,” diye vokal yapıyor.

‘Cobra’, Megan’ın kendi finanse ettiği ilk şarkısı ve kendi Hot Girl Productions’unda yayınlanan ilk şarkısıydı.

Rapçinin yeni şarkısı, Tory Lanez tarafından ayağına ateş edilmesinin ardından ve 1501 Certified Entertainment’a karşı yasal işlem başlatmasının ardından, adını taşıyan yılan gibi, “cesaret ve kendi kendine güven”ini yansıtıyor.

Instagram’da Megan, “Kobralar cesareti ve kendi kendine güveni örnekler” dedi.

“Cesaretli ve meydan okumalara karşı dimdik dururlar, içsel güçlerini keşfetmeyi ve tehditleri yenmek için kendi kendilerine güvenmeyi öğretirler. Kobra örnek alınarak, kişinin içinde olduğu kişiye daha fazla güvenmesine yardımcı olur,” diye ekledi.

‘Cobra’da, “bunalıma girmek” ve “dibe vurmak” hakkında rap yapıyor.

Ancak sözler aynı zamanda birinin gücünü ve özsaygısını yeniden kazandığına da işaret ediyor.

Megan, müzik videosunun girişinde şunları söylüyor: “Kuşku yok ki bir yılan derisini döktüğü gibi, biz de sürekli geçmişimizi geride bırakmalıyız.”

28 yaşındaki yıldız, önceki albümlerini, 2020’nin ‘Good News’ ve ‘Traumazine’ini, 300 Entertainment ve 1501 Certified üzerinden çıkarmıştı, ancak artık bir plak anlaşması olmadığı için yeni albümünü bağımsız olarak yayınlıyor.

Megan, yeni albümünün yeni bir dönemi işaret edeceğini ima etti.

Billboard’a şunları söyledi: “Kesinlikle çok yakında geliyor. Bu dönemin gerçekten heyecan verici olduğunu düşünüyorum, çünkü artık tüm eski bölümleri kapatıyorum ve şimdi boş bir sayfa ile başlıyorum. Çok taze, çok yenilikçi. Thee Hotties çok heyecanlı olacak. Farklı şeyler deniyorum. Ju ile ürettiğim birçok şey var ve bazı yeni yapımcılarla çalıştım.”