Britney Spears, yeni müziğiyle sürpriz yapmaya hazırlanıyor.

41 yaşındaki şarkıcı, geçtiğimiz hafta yeni kitabı “The Woman In Me”yi yayımladıktan sonra yeni şarkılar yazdığını Instagram’da paylaştı.

Britney, 2001 tarihli “Overprotected” müzik videosundan bir kareyi paylaşarak, “Yeni bir şarkı yazdım!” diye yazdı.

Görünüşe göre şarkının adının “Hate You to Like Me” olacağını belirtti, ancak “hiç kimseyle bir sorunu olmadığını” ve “sadece kendine haklı bir şekilde narsist” olduğunu açıkladı.

“Bu günlerde önemli insanların bunu yaptığını duyduğum için, gözlerimi kapalı tutarak egoyu biriktirmek için,” ekledi ve bir göz kırpma ve hedef işareti emoji ekledi.

Britney, Elton John ile “Hold Me Closer” ve will.i.am ile “Mind Your Business” şarkılarında yer aldı, ancak vasisinden kurtulduğu Kasım 2021’den bu yana solo müzik çıkarmamıştı.

Paylaşımının yorumlarında, hayranlar şarkının adının Selena Gomez’in 2019 hiti “Lose You to Love Me” ile benzerliğine dikkat çekti.

Britney, Ekim 2022’de Only Murders In The Building yıldızı Selena Gomez’i ima eder gibi göründü. Selena’nın 2016’daki bir konuşmasına gönderme yaparak, “Bunu YAPMAM” dedikleri halde bu kadınların kendi yapımları olan dondurma yalamaya ve emmeye dair 4 milyon dolarlık videoların yapıldığını yazdı.