Güney Koreli müzik grubu BTS, dünya çapında hayran kitlesi olan bir grup. Grubun üyeleri, grubun yanı sıra solo kariyerlerine de odaklanıyorlar. Bu yazıda, BTS üyelerinin solo şarkıları ve projelerini inceleyeceğiz.

Jin

BTS üyesi Jin, 2019 yılında “Tonight” adlı bir solo şarkı yayınladı. Şarkı, BTS’in üçüncü Korece derleme albümü “Love Yourself: Answer”ın ek şarkısı olarak yayınlandı. Ayrıca Jin, 2018 yılında “Epiphany” adlı bir solo şarkı yayınladı. Şarkı, BTS’in “Love Yourself: Answer” albümünde yer aldı.

Suga

BTS üyesi Suga, solo kariyerine Agust D adıyla devam ediyor. 2016 yılında, Agust D adlı bir mixtape yayınladı ve şarkıları dünya çapında büyük ilgi gördü. Suga ayrıca 2020 yılında “D-2” adlı bir mixtape daha yayınladı.

RM

BTS üyesi RM, solo kariyerine RM adıyla devam ediyor. RM, 2015 yılında “RM” adlı bir mixtape yayınladı ve solo kariyerine başladı. RM, 2018 yılında “Mono” adlı bir mixtape daha yayınladı.

J-Hope

BTS üyesi J-Hope, solo kariyerine J-Hope adıyla devam ediyor. 2018 yılında “Hope World” adlı bir mixtape yayınladı ve şarkıları dünya çapında büyük ilgi gördü.

Jimin

BTS üyesi Jimin, solo kariyerine “Promise” adlı bir şarkı ile başladı. Şarkı, 2018 yılında hayranlarına bir armağan olarak yayınlandı. Jimin ayrıca BTS’in “Map of the Soul: 7” albümünde yer alan “Filter” adlı bir solo şarkı yayınladı.

V

BTS üyesi V, 2016 yılında “Stigma” adlı bir solo şarkı yayınladı. Şarkı, BTS’in “Wings” albümünde yer aldı. V ayrıca BTS’in “Love Yourself: Tear” albümünde yer alan “Singularity” adlı bir solo şarkı daha yayınladı.

Jungkook

BTS üyesi Jungkook, solo kariyerine “Begin” adlı bir şarkı ile başladı. Şarkı, BTS’in “Wings” albümünde yer aldı. Jungkook ayrıca BTS’in “Love Yourself: Answer” albümünde yer alan “Euphoria” adlı bir solo şarkı daha yayınladı.

BTS üyeleri, grubun yanı sıra solo kariyerleriyle de hayranlarını memnun etmeye devam ediyorlar. Her bir üyenin kendine özgü bir tarz