Pop yıldızı Cardi B, “Baby Shark” filminde başrol oynayacak. 2016 yılında yayınlanan “Baby Shark Dance” şarkısı, son yılların en popüler şarkılarından biri haline geldi ve internet fenomeni haline geldi. Şarkı, tüm dünyada çocukların sevgilisi haline geldi ve onlarca ülkede bir hit oldu.

Cardi B, filmin başrolünde yer alacak ve eşi Offset, kızı Kulture ve Migos grubu üyesi Quavo da filmin kadrosunda yer alacak. Filmin konusu hakkında henüz detaylı bir bilgi verilmedi, ancak “Baby Shark” karakterlerinin canlandırılacağı söyleniyor.

Cardi B, Instagram’da yaptığı bir paylaşımda “Benim ve ailemin ‘Baby Shark’ filminde yer alacağımızı duyurmak istiyorum. Bu, Kulture’nin hayatında gördüğü en büyük sürpriz” dedi.

Film, SmartStudy adlı şirket tarafından yapılacak ve 2022 yılında gösterime girecek. SmartStudy şirketi, “Baby Shark” şarkısının sahibi olan Pinkfong’un ebeveyn şirketidir.

Cardi B’nin “Baby Shark” filminde yer alacağı haberleri, hayranlarını oldukça heyecanlandırdı ve sosyal medyada büyük bir ilgi gördü. Cardi B, hayranlarına teşekkür ederek “Sizler sayesinde bir rüyayı gerçekleştiriyoruz” dedi.

“Baby Shark” filminin, birçok aile ve çocuk için büyük bir ilgi uyandırması ve popüler şarkının etrafında oluşan kültür, filmin başarısı için büyük bir potansiyel sunuyor.