Geliyor mu kızlar? Loren, SXSW’deki performansıyla hayranlarını coşturdu ve gelecekteki müzik projeleri hakkında konuştu. Ayrıca, en sevdiği K-pop grubu Blackpink ile çalışmalarından bahsetti ve hayranlarının kalbini daha da hızlandırdı. Loren’e göre, onunla Blackpink arasındaki işbirliği, dünya çapında patlama yaratacak.

Elle dergisine verdiği röportajda, “Neden işbirliği yapmayalım ki?” diyerek Blackpink ile çalışmaktan bahseden Loren, bunun için herhangi bir plan olmadığını, ancak ileride böyle bir fırsat olursa bunu kaçırmayacağını söyledi.

Performansının sonunda hayranlarına bir mesaj veren Loren, “Seni seviyorum, Austin. Bu harika bir deneyimdi, herkesi özleyeceğim!” dedi.

Loren’in müzik kariyeri yükselişte. Şarkıları milyonlarca kez dinleniyor ve hayran kitlesi her geçen gün büyüyor. Ayrıca, güzelliği ve modayla ilgili paylaşımlarıyla da dikkat çekiyor. Kendisi gibi genç yeteneklerle işbirliği yapmak için sabırsızlanıyoruz ve müzik dünyasında adını daha da fazla duyacağımıza eminiz.
Yeni müziklerinin tamamını sabırsızlıkla bekliyoruz!