Selena Gomez ve kız kardeşi Gracie, Cumartesi akşamı (1 Nisan) AT&T Stadyumu’ndaki binlerce Swiftie’den biri olarak yer aldılar. İkisi de, uzun zamandır arkadaşı olan Gomez’i desteklemek için giyinerek mekanda Swift’in ikinci gecesi için kalabalık arasında görüldüler.

Konserdeki hayranlar, Gomez’in bu turda canlı olarak tanıttığı Lover şarkısı “Cruel Summer” şarkısını söylerken ve dans ederken harika zaman geçirdiğini kaydetti.

Pazar günü, Gomez Instagram’da kendi konser vurgularını paylaştı ve Swift’e bir not eşliğinde “En iyi arkadaşım, bizi ve kız kardeşimi senin mistik, coşkulu ve özel dünyana taşıdığın için teşekkür ederim. Seni tanımaktan gurur duyuyorum! Seni her zaman seveceğim” dedi.

Swift’in Eras Turu bu hafta sonu AT&T Stadyumu’nda üç gece boyunca devam ediyor. İlk gecede, set listesinde üç yeni şarkı yer aldı: “The 1”, “Sad Beautiful Tragic” ve “Ours”. İkinci gecede, akustik sürpriz şarkılar “Death By a Thousand Cuts” ve “Clean” şarkılarını getirdi. Swift’in bu turda seslendirdiği tüm sürpriz şarkıları buradan okuyabilirsiniz.