Rapper Travis Scott ve reality TV yıldızı Kylie Jenner, ilişkilerindeki romantik sinyalleri yeniden açığa çıkardılar. Jenner’ın Instagram’daki bir postuna, “Yaz geliyor” yorumunu yapan Scott, fanların kendi aralarında romantik senaryolar yazmalarına neden oldu.

Scott ve Jenner, birbirlerine olan aşklarını ve kızları Stormi Webster’ı her fırsatta gösterirken, çiftin bir araya gelip gelmediği konusunda spekülasyonlar da devam ediyor. Jenner’ın “yaz geliyor” yazılı postuna verdiği “özlü” yanıt, Travis Scott hayranlarının yeni bir romantik hikaye başlatmasına neden oldu.

E! News’a göre, hayranlar “Evet, yeniden bir araya gelecekler” ve “Aşk gerçekten ölmez” gibi yorumlar yaparak, çiftin tekrar bir araya geleceğine dair umutlarını dile getirdiler.

Bu arada, Travis Scott hayranları da rapçinin Instagram hesabındaki son paylaşımlarına odaklandılar. Scott, son dönemde, yüzü maskeyle kapalı bir şekilde, birkaç stüdyo çalışması sırasında görüldü. Rapper’ın yeni müzik projeleri hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, fanlar merakla yeni bir albüm veya single yayınlanacağına dair ipuçları arıyorlar.

Travis Scott ve Kylie Jenner’ın romantik durumu hakkında daha fazla spekülasyon yapmak isteyenler, ikilinin Instagram hesaplarını takip edebilirler.