Anne-Marie ve David Guetta, yeni bir şarkıda bir araya geliyorlar.

31 yaşındaki ‘Psycho’ şarkıcısı ve 55 yaşındaki Fransız dans müziği yapımcısı, Haddaway’in 90’ların Eurodance parçası ‘What Is Love’ı örnekleyen ‘Baby Don’t Hurt Me’ adlı şarkıda birleştiler.

25 yaşındaki ABD’li rap yıldızı Coi Leray de parçada yer alıyor ve şarkı bu Cuma (07.04.23) çıkacak.

The Sun gazetesinin Bizarre köşesine konuşan bir müzik içerideni, “Şimdi, bu yaz büyük olmasını istedikleri şarkılarını yayınlama zamanı” dedi.

“Ve David Guetta bu şarkıda büyük umutlar besliyor. Numune nedeniyle nostaljiyle dolu ama o inanılmaz bir dokunuş ekliyor.

“Geçen yıl, Eiffel 65’in ‘Blue (Da Ba Dee)’ numunesini kullandığı ‘I’m Good (Blue)’ ile bir numara oldu, bu yüzden ‘Baby Don’t Hurt Me’ ile aynı başarıyı yakalamayı umuyor.”

Bu arada, Bebe Rexha ve Guetta, birlikte bir dans albümü yapmayı planlıyorlar.

Duo, en son hit olan ‘I’m Good (Blue)’ için bir araya geldi ve 33 yaşındaki şarkıcı, yeni kaydı ‘Bebe’ bu ayın ilerleyen günlerinde piyasaya çıkmadan önce bile yeni albümü için büyük fikirleri olduğunu söylüyor.

Daily Star gazetesinin Wired köşesine konuşan Marie, “Albümümü bitirdim ve şimdiden bir sonraki şeyi düşünüyorum. Süper dans bir şey yapmayı düşünüyorum, fazla düşünmeden. David benimle bundan konuşuyor.” dedi.

David Guetta ft Anne-Marie & Coi Leray – Baby Don’t Hurt Me ( Türkçe Çeviri )