Elle dergisinin kapağına çıkan Hayley Williams, Paramore grubunun kendini adadığı albümünün 10. yıldönümünü kutluyor.

2013’te çıkan “Paramore” albümü, grup için önemli bir dönüm noktasıydı çünkü grupta iki üye ayrılmıştı ve Hayley, yeni bir müzikal yön bulmak için albümün yapımında daha fazla söz sahibi oldu.

Hayley Williams, Instagram’da paylaştığı bir fotoğrafın altında, “Bu albümün şans eseri gerçekleştiğini, stresli ve korkutucu anların ardından hayatta kalabildiğimiz için ne kadar şanslı olduğumuzu hissediyorum. Teşekkürler arkadaşlarım” diye yazdı.

Grup, albümün 10. yıldönümünü “Paramore: Self-Titled Deluxe” adlı bir yeniden yayınla kutlayacak. Bu sürüm, orijinal albümün yanı sıra “Still Into You” ve “Ain’t It Fun” single’larının akustik sürümlerini, B yüzlerini ve remix’leri içerecek.

Hayley Williams, Paramore’un son albümü “After Laughter” ile 2017’den bu yana solo kariyerine odaklandı. Ancak geçtiğimiz yıl, birçok hayranının heyecanlandığı şekilde, Paramore’un yeni müzik yapmak için stüdyoya girdiği haberleri ortaya çıktı.

Başka bir haberde, Hayley Williams’ın solo projesi Good Dye Young, doğal saç boyaları koleksiyonu “Semi-Permanent Hair Color”ın yeni bir seçeneği olan “Goddess Locs”u piyasaya sürdü.