Justin Timberlake, arkadaşı ve iş birliği yaptığı müzik yapımcısı Pharrell’in 50. doğum gününü kutlamak için 5 Nisan Çarşamba günü Instagram’da paylaşımda bulundu.

“Can’t Stop the Feeling!” şarkıcısı, yüksek profilli yapımcıyla geçirdiği anılardan bir dizi fotoğraf ve video paylaştı. Bunlar arasında, 2003 yılında çıkan ve Billboard Hot 100 listesinde ilk beşe giren “Rock Your Body” şarkısında birlikte çalışırken yakalanan eski görüntüler de yer aldı. Eski *NSYNC üyesi, duygusal gönderisine “Kardeşim Pharrell’e HBD. 50’nin neredeyse yarısında buradayım ve söylemeliyim ki, sen henüz başlangıçtasın” diye yazdı.

Pharrell ve Timberlake’in hayranları, yorumlarda onları “en iyi ikili” olarak nitelendirdi ve “efsanevi bir kombinasyon olacakları” yorumlarında bulundu. Pharrell, Timberlake’in 2002’deki ilk solo albümü Justified’de çalışmıştı, ancak etiket politikaları nedeniyle bir araya gelmeleri 15 yılı aşkın bir süre sonra, 2018’in Man of the Woods albümünde gerçekleşti. Bu konuda Apple Music’in Zane Lowe ile yaptığı bir röportajda Justin, “Pharrell ile çalışamadım ve bu doğru şekilde söylenmeli, çünkü bir şeyi suçlamak istemem, ama bir dakika için işlerin seyrini değiştirdi” dedi. “Herkes Clipse’ı hatırlar. Clipse, Jive Records’a imza attı, ben de oraya imza attım. Onların anlaşması hakkında ne olduğunu bilmiyorum, ama Pharrell, onları anlaşmadan çıkarmak konusunda çok ısrarcıydı, bu nedenle, benim anlayışıma göre, o noktadan sonra Jive sanatçılarıyla çalışmak onun için zorlaştı.”

Man of the Woods albümündeki çalışmalarından sonra, Pharrell ve Timberlake, Halsey’in de yer aldığı Calvin Harris’in 2022 yaz şarkısı “Stay With Me” için bir düet yaptılar.