Kelly Clarkson, kendi talk show’unun “Kellyoke” bölümünde bir kez daha harika bir performans sergiledi. Geçtiğimiz günlerde, Clarkson Amerikalı rock grubu The Guess Who’nun klasik hiti “American Woman” şarkısını seslendirdi. Şarkıcı, sahnede enerjisiyle hayranlarını coşturdu.

Clarkson, daha önce de “Kellyoke” bölümünde birçok hit şarkıya yorum yaparak izleyicileri kendine hayran bırakmıştı. Şarkıcının bu performansı, hayranları tarafından da çok beğenildi ve sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Bu arada, Kelly Clarkson’ın kariyeri oldukça başarılı. Amerikalı şarkıcı, müzik dünyasındaki yerini sağlamlaştırmış ve birçok ödül kazanmış bir isim. Ayrıca, 2019 yılında kendi talk show’u olan “The Kelly Clarkson Show”u başlatarak televizyon dünyasına da adım atmıştı.

Kelly Clarkson ile ilgili diğer haberlere baktığımızda, şarkıcının yakın zamanda ayrıldığı eşi Brandon Blackstock ile boşanma sürecinin hala devam ettiği ve bu sürecin oldukça zorlu geçtiği biliniyor. Bununla birlikte, Kelly Clarkson’ın hayranları, şarkıcının güçlü duruşunu ve müzik kariyerindeki başarılarını takdir ediyorlar.

https://www.youtube.com/watch?v=z4G6jx80tF0