Pop-punk müziğin sevilen isimlerinden Avril Lavigne, 2022 yılının başlarında Mod Sun adlı müzisyenle olan ilişkisini sonlandırdı. Ancak Mod Sun, ayrılık sonrası hayatını kaybetmeyi düşündüğünü açıkladı ve hayatta kalmasını hayranlarına borçlu olduğunu söyledi.

Mod Sun, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada, hayranlarının kendisini hayatta tuttuğunu belirtti. 33 yaşındaki müzisyen, “Hayranlarımın bana verdiği destek sayesinde hayatta kaldım. Gerçekten, bu destek benim için her şeydi.” şeklinde konuştu.

Avril Lavigne ile ayrıldıktan sonra kendisini kaybeden Mod Sun, hayranlarının desteğiyle yeniden toparlandı. Ayrılık sonrası yaşadığı zorlu süreçte müzik yapmaya devam eden Mod Sun, hayranlarının desteğiyle yeniden hayat buldu.

Mod Sun’un hayranlarına teşekkür etmesinin ardından Avril Lavigne de sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Lavigne, “Mod’un bu zorlu süreçte hayranlarının desteğiyle toparlanması beni çok mutlu etti. Kendisine bol şans ve sevgi diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Mod Sun ve Avril Lavigne, 2021 yılında birlikte “Flames” adlı şarkıyı seslendirmişti ve şarkı müzik listelerinde büyük başarı elde etmişti. Ancak çift, 2022 yılında ayrılmaya karar verdi ve hayranlarını üzdü.

Bu haberin yanı sıra, Mod Sun’un son albümü “Internet Killed the Rockstar” 2021 yılında yayınlandı ve müzik eleştirmenleri tarafından övgüyle karşılandı. Albüm, Mod Sun’un müzik kariyerindeki en başarılı çalışmalardan biri olarak görülüyor.

Mod Sun, ayrılık sonrası hayatında da müziğe devam ediyor ve hayranlarına verdiği destekle güçleniyor. Ayrıca, sosyal medya hesaplarında sık sık aktiviteler paylaşan Mod Sun, hayranlarına yakın bir ilişki kurmaya çalışıyor.