Pop müzik sanatçısı Madison Beer, 16 yaşındayken çıplak fotoğrafları internete sızdırıldıktan ve plak şirketi ve menajeri tarafından atıldıktan sonra intihar etmeyi düşündüğünü söyledi. Beer, “The Half of It” adlı anı kitabından yayınlanan bir bölümde bu zor zamanları anlatıyor. Los Angeles’taki balkonunda intihar etmeyi düşündüğünü belirten Beer, kardeşinin kendisini bulup ailesine haber vermesiyle kurtulduğunu anlatıyor.

Kariyerindeki zorlu değişiklikler ve kişisel sorunlarıyla başa çıkmaya çalışırken, kendisini giderek daha fazla geri çektiğini ve zihinsel sağlık sorunlarıyla mücadele ettiğini ifade eden Beer, “köşeye sıkışmış” hissettiği bir noktada intiharın tek çıkış yolu gibi göründüğünü yazıyor.

Bununla birlikte, kendisini “güçlü, kötü kız ve bağımsız bir kadın” olarak yeniden tanımlamaya çalışırken, “en karanlık yıllarında” olduğunu ve gerçekte kendini hiç de öyle hissetmediğini belirtiyor. Beer, kariyerindeki değişimlerin güvenine zarar verdiğini ve devasa setlerde fotoğraf çekimleriyle desteklenirken, bir sonraki single’ının kapağını evinin salonunda el kamerasıyla çekmek zorunda kaldığını söylüyor.

Madison Beer’in anı kitabı “The Half of It”, 2 Nisan’da yayınlanacak.