Billie Eilish, sevgilisi The Neighbourhood grubunun solisti Jesse Rutherford ile birlikte Paskalya bayramını kutladı. Genç şarkıcı, Instagram’da paylaştığı fotoğraflarda, çiçek desenli bir elbise giyerek baharın keyfini çıkarırken, sevgilisinin de yanında olduğunu gösterdi. Bir fotoğrafta, Rutherford’ın dövmeli eli, “Bad Guy” şarkıcısının uyluğunda görülüyor. Eilish, paylaşımının altına çiçek temalı bir dizi emoji ekledi.

Eilish, geçtiğimiz Kasım ayında yayınlanan Vanity Fair röportajında ilişkisi hakkında konuşmuştu ve Rutherford’a olan aşkını dile getirmişti. “Bu gerçekten harika ve çok mutluyum,” dedi. “Hayatımı, dünyanın en yakışıklı adamı olarak düşündüğüm biri tarafından bilinir hale getirdim ve onunla birlikte oldum! Ben mi? Şaka mısın? Kendime alkış çalmam gerek… teşekkür ederim, Jesse Rutherford! Onun arkasındaki gücüm benim! Yaptım bunu.”

Haberle ilgili farklı kaynaklardan edinilen bilgilere göre, çiftin birlikte müzik yapma planları olduğu da söyleniyor. Eilish’in, sevgilisiyle birlikte “Neighborhood Kids” adlı bir şarkıda yer aldığı ortaya çıktı.

Öte yandan, Eilish son olarak “The World’s a Little Blurry” belgeselinde yer almış ve 2021 Grammy Ödülleri’nde “Record of the Year” dahil olmak üzere 5 ödül kazanmıştı.